Vyberte stránku

Stavby na klíč

Naše firma nabízí výstavbu rodinných domů, domků, vil, chat a zahradních domků.
Stavíme jak podle vlastních návrhů, tak často také realizujeme projekty rodinných domů dodaných přímo klienty. Interiéry i exteriéry domů jsou upravovány tak, aby co nejvíce zapadaly do okolí a vyhovovaly požadavkům zákazníka.

Zateplení a povrchová úprava fasád

Provádíme revitalizace panelových domů a zateplování bytových a rodinných domů kontaktními zateplovacími systémy.
Se zateplováním všeho druhu máme velice bohatou zkušenost.

Dále provádíme povrchové úpravy fasád.

  • omítky – jsou nejtradičnějším a nejběžnějším způsobem povrchové úpravy fasád. Provádíme minerální omítky + nátěr, probarvené omítky a veškeré běžné jádrové nebo strojní omítky.
  • obkladové pásky – obkladové prvky se mohou upevnit na fasádu dvěma základními způsoby – buď nasucho – na kotvy vetknuté do nosné konstrukce, čili vytvořením provětrávané fasády nebo tradičním mokrým způsobem, a to pomocí vrstvy lepicího materiálu. Zvolený způsob závisí na druhu obkladu a na stavebním systému, z něhož jsou vybudovány obvodové zdi. Fasádní obklad má chránit nosnou konstrukci a tepelnou izolaci před povětrnostními vlivy a zároveň vytváří estetický vzhled domu. Výběr materiálů je opravdu pestrý – obklady z obkladových pásků a lícovek, plastů, kovu, keramiky, kamene či dřeva.

Orientujeme se na maximální spokojenost zákazníka a nabízíme realizaci kompletního díla.

Sauny

Montujeme sauny na klíč dle požadavků zákazníka včetně el. instalace.

Na stavbu saun je možné použít osiku, sibiřský smrk, topol a kanadskou borovici Hemlock.

Na fotografiích je vzorová sauna, která je vyrobena z topolu a je možné ji zhlédnout v sídle firmy – viz kontakt.

Podkroví

Přestavba nevyužitých podkrovních prostor nabízí možnosti rozšíření, či získání nových obytných místností. Je to výborný způsob jak rychle a levně získat potřebné prostory na bydlení.
Půdní vestavby zahrnují horizontální, šikmé i vertikální obvodové konstrukce obytného podkroví. Půdní vestavby provádíme ze sádrokartonu Knauf, Rigips nebo dřevěných podhledů.
K zateplení používáme nehořlavý polystyren, minerální materiály i skelnou vatu.

Pergoly a dřevostavby

Provádíme výrobu altánů, pergol, garážových přístřešků, zastřešených teras, a ostatních staveb do zahrady.

K výrobě zahradních dřevostaveb používáme masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Jednotlivé komponenty dřevostaveb jsou hoblované a broušené. Na povrchovou úpravu používáme kvalitní nátěrové hmoty od firem Bondex a Xyladecor nebo podle přání zákazníka.

Ploty

Ploty vyrábíme a dodáváme:

dřevěné – dřevo se používá jako tradiční materiál pro výrobu plotových výplní a je i přes nutnost pravidelné údržby nejoblíbenější. Nabízí širokou variabilitu v konkrétním ztvárnění a také v barevnosti si může dřevo dovolit mnohem více než jiné materiály. Je to dáno už jeho přirozenou kresbou, zvýrazněnou třeba ještě transparentní lazurou. Další nepřeberné možnosti pak nabízejí krycí barevné nátěry.
pletivo – cenově nejpřijatelnější variantou plotu je pletivo napínané na nosné sloupky. Na výběr je pletivo poplastované nebo pozinkované. Pro pevnější oplocení lze použít svařované pletivo nebo pletivové panely. Jako podezdívku u všech typů pletiva používáme betonové desky nebo štípané či betonové bloky.
štípané bloky zděné s obklady – štípané tvarovky Vám nabízí vibrolisované betonové prvky, i s povrchovou úpravou hladkou, štípanou, škrábanou, či broušenou, v mnoha barevných odstínech, které splní vaše nejnáročnější požadavky.
kamenné ploty