Lité 23, 331 52 Lité +420 602 475 292
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Zabýváme se veškerými stavebními činnostmi a to: stavby na klíč, pokrývačské práce, tesařské, klempířské, zednické a hydroizolační práce.

Dále provádíme zateplování a povrchovou úpravu fasád, půdní vestavby včetně zateplení, montáže sádrokartonů a jiných materiálů, stavby krbů, výrobu a montáž pergol a zahradních domků, obklady a dlažby, ploty a úpravy venkovních ploch.

Pracujeme s klasickými stavebními materiály a certifikovanými výrobky, např. Caparol, Terranova, Baumit, Maxit, Hasit, Porotherm, Heluz, Ytong, BT Klatovy, Knauf, Rigips, Schiedel, Bramac

Něco z historie naší firmy

Firma byla založena v roce 1995 panem Bohumilem Konečným, podnikajícím jako fyzická osoba. V roce 1997 byla firma rozšířena na společnost s ručením omezeným, s obchodním názvem Stavební firma Konečný s.r.o. Jednatel firmy pan Bohumil Konečný pracuje ve stavebnictví od roku 1987. Na realizaci zakázek naše společnost používá většinou jen své zaměstnance s dostatečnou kvalifikací a praxí, subdodavatele používá jen velmi zřídka. Jsme vybaveni veškerými zařízeními a stroji nutnými pro provedení prací.